KPP Zambrów

Aktualności

Blok KWP

Linki

Reporter
Autokary do kontroli
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
dzieci
niebieska
policjant
Telefon zaufania dla dzieci
Komunikacja z osobami z dysfunkcją słuchu
Konkurs dla uczniów klas I-III szkół podstawowych

Ruch drogowy

 1. Mundurowi apelują o rozwagę! Długi weekend przed nami.

  Mundurowi apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów.

 2. "Dla każdego jest miejsce na drodze"

  Rozpoczyna się kolejna odsłona ogólnokrajowej akcji o charakterze informacyjno-edukacyjnym pod hasłem: "Dla każdego jest miejsce na drodze". W tym czasie policjanci ruchu drogowego przypominać będą o wzajemnym szacunku, życzliwości oraz bezpiecznym korzystaniu z drogi przez poszczególnych uczestników ruchu drogowego.

 3. PRZEKROCZYŁA PRĘDKOŚĆ W OBSZARZE ZABUDOWANYM-STRACIŁA PRAWO JAZDY

  Wczoraj, policjanci z zambrowskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. 25 - letnia mieszkanka Zambrowa odpowie przed sądem.

 4. Bezpieczny i widoczny przedszkolak z zambrowskimi policjantami

  Zambrowscy policjanci zaangażowali się w VI Ogólnopolski Program Edukacyjny - „Bezpieczne Przedszkole”. Funkcjonariusze zabezpieczali przemarsz przedszkolaków ulicami Zambrowa oraz prowadzili spotkania edukacyjno - informacyjne z dziećmi i rodzicami.

 5. Europejski Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

  6 maja został ustanowiony przez Komisję Europejską jako Europejski Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, którego celem jest zwrócenie uwagi mieszkańcom Unii Europejskiej na kwestie bezpieczeństwa na drogach, w tym zmianę zachowań użytkowników dróg. Europejski Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego to część strategii Komisji Europejskiej zmierzającej do zmniejszenia liczby ofiar wypadków drogowych.

 6. TURNIEJ BRD – ELIMINACJE POWIATOWE W ZAMBROWIE

  Zambrowscy policjanci byli współorganizatorami powiatowych eliminacji do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Młodzi rowerzyści oprócz pisania testu wiedzy z przepisów, rywalizowali ze sobą w kilku konkurencjach rowerowych. Zambrowski Turniej wpisał się w ogólnopolską kampanię pn. "Kręci mnie bezpieczeństwo" promującą bezpieczeństwo rowerzystów na drogach.