KPP Zambrów

Aktualności

Blok KWP

Linki

Reporter
autokar
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
dzici
niebieska
policjant
Telefon zaufania dla dzieci
Konkurs dla przedszkoli na ODBLASK
Komunikacja z osobami z dysfunkcją słuchu

Ruch drogowy

 1. „Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo” – kampania na rzecz dobrych świateł

  W siedzibie Instytutu Transportu Samochodowego odbył się briefing prasowy inaugurujący kampanię „Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo”, która ma na celu zwrócenie uwagi kierujących na zagrożenia związane z nieprawidłowym oświetleniem pojazdów. Kampania została zainicjowana przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji wspólnie z Instytutem Transportu Samochodowego. Partnerami przedsięwzięcia są: Komenda Stołeczna Policji, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, Przemysłowy Instytut Motoryzacyji, a także Firma Neptis S.A. – operator znanego wśród kierowców komunikatora Yanosik.

 2. ,,ZNICZ 2018" - podsumowanie

  Od 31 października do 4 listopada zambrowscy policjanci prowadzili akcję pn."ZNICZ" mającą na celu zapewnienie bezpieczeństwa kierującym i pieszym odwiedzającym groby najbliższych. W tym czasie na drogach naszego powiatu doszło do potrącenia osoby pieszej, 4 kolizji i ujawniono 1 nietrzeźwego kierowcę jednośladu.

 3. Działania ,,Znicz 2018"

  W związku z narastającym natężeniem ruchu w okolicach cmentarzy, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie przeprowadzają działania „Znicz 2018”. W ten czas zadumy funkcjonariusze na terenie całego powiatu dbają o porządek i bezpieczeństwo na drogach oraz pomagają mieszkańcom, jak i przybyłym gościom w bezpiecznym dotarciu na groby swoich bliskich.

 4. Policja apeluje o rozwagę

  Co roku Policja organizuje akcję „Znicz”, której celem jest uświadomienie społeczeństwu mogących wystąpić zagrożeń i zadbanie o porządek oraz bezpieczeństwo w miejscach publicznych.

 5. ,,ZNICZ 2018" - ostrzeżenia i zmiany w organizacji ruchu

  Co roku Policja organizuje akcję „Znicz”, której celem jest uświadomienie społeczeństwu mogących wystąpić zagrożeń i zadbanie o porządek oraz bezpieczeństwo w miejscach publicznych. Akcja „Znicz 2018” w tym roku rozpocznie się w środę 31 października i potrwa do 4 listopada.

 6. ,,Trzeźwy piątek” w powiecie zambrowskim

  Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie, prowadzą wzmożone działania pod nazwą „Trzeźwy piątek”. Akcja ma na celu wyeliminowanie nietrzeźwych kierowców, którzy zagrażają innym uczestnikom ruchu drogowego. Tylko do końca sierpnia pijani kierowcy spowodowali na terenie całego województwa aż 41 wypadków drogowych. Stanowi to 9,1% ogółu wypadków. Policyjna akcja na terenie całego województwa podlaskiego potrwa do późnych godzin wieczornych.